Za Chwilę Dowiesz Się Jak Możesz Płacić "Śmieszne" Pieniądze Za Reklamę...

"Kto Jeszcze Chce Się Dowiedzieć Jak Tanio Reklamować Siebie Oraz Swój Biznes Na Facebook'u?"

 

Nie da się ukryć, że płatna reklama, czyli tzw. PPC (Pay Per Click) to najszybszy sposób na zbudowanie listy adresowej.

W Polsce najlepszym sposobem używania takiej właśnie reklamy jest Google AdWords. Problem tylko w tym, że reklamowanie się w AdWords jest coraz trudniejsze.

Nieważne Ile Płacisz...

Świadczy o tym chociażby fakt, że 50,000 (!!!) kont AdWords zostało zamknięte w ciągu ... 2 lat a najlepsze jest to, że wśród osób, które straciły dalszą możliwość reklamy, byli ludzie, którzy inwestowali w AdWords kilka tysięcy dolarów miesięcznie.

Moje konto zostało w tym czasie również zamknięte i tak naprawdę nie miałem możliwości aby ponownie zacząć reklamować się dzięki Google.

Wiem również, że reklamowanie się w AdWords, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz, może być kosztowne i niekoniecznie musi Ci przynieść od razu korzyści. Wiem to, bo sam to przeżyłem.

Dlatego też chcę podzielić się z Tobą informacją, dzięki której będziesz mógł reklamować się przede wszystkim zdecydowanie taniej....

Jak już być może wiesz, Facebook z każdym dniem staje się coraz większym konkurentem dla Google.

Świadczy o tym fakt, że w momencie, kiedy piszę te słowa (maj 2011), Facebook ma już 450 milionów użytkowników. W Polsce na tę chwilę ta liczba to około 6 milionów.

Kolejnym, niezaprzeczalnym faktem, świadczącym, że Facebook to świetne źródło ruchu oraz możliwość rozwoju Twojego biznesu, jest fakt, że w tej chwili jest to druga najczęściej odwiedzana strona na świecie oraz w Polsce.

Świadczą o tym poniższe zrzuty z ekranu, które przedstawiają rankingi dostępne na stronie alexa.com.

Możesz Być Jednym Z Pierwszych...

To, co jest tutaj najważniejsze, to fakt, że Facebook jeszcze tak naprawdę się nie rozkręcił. Dlatego właśnie, posiadając odpowiednią wiedzę, możesz znaleźć się na miejscu osób, które w latach 2003 - 2007 reklamowały się na Google AdWords za grosze, nie obawiając się wyłączenia swojego konta.

Wszystko zależy jednak od tego, czy chcesz być jednym z pierwszych czy wolisz poczekać i zobaczyć jak inni będą z tego korzystać.

Nie mogę mieć co do tego pewności ale na podstawie tego jak zmieniają się warunki korzystania z Google AdWords, można przypuszczać, że za kilka lat reklamowanie się na Facebook'u będzie również trudniejsze i droższe.

Tak wcale nie musi być ale nie możemy mieć pewności, że historia się nie powtórzy...

W związku z tym warto zadać sobie pytanie:

Czy chcę być na samym początku i zdobyć informacje, które pozwolą mi znaleźć się w kilku procentach marketerów, którzy wiedzą jak reklamować się za bardzo małe pieniądze?

Jestem świadomy tego, że nie mogę Cię zmusić do podejmowania decyzji i chciałbym żebyś wiedział, że ta informacja to ALTERNATYWA, dzięki której będziesz w stanie nadal promować siebie i swój biznes oraz budować swoją listę adresową.

Musisz jednak wiedzieć, że reklama PPC na Facebook'u a ta na Google AdWords różnią się i to znacznie. Dlatego właśnie warto jest wiedzieć jak wykorzystać ją we właściwy sposób i przede wszystkim co i jak zrobić abyś mógł płacić naprawdę małe pieniądze za reklamę...

"Czego Więc Dowiem Się Dzięki
Temu Materiałowi Video?"

Nagrałem dla Ciebie 3 filmy video, dzięki którym:

Pokażę Ci jak uniknąć 2 katastrof, które mogą Ci uniemożliwić dalsze reklamowanie na Facebook'u.

Zobaczysz jak stworzyć kampanię i jak na samym początku zmniejszyć jej koszt o połowę (mój wynik to 56% na samym początku). To zmniejszenie kosztu nie będzie jednak ostatnim :-)

Dowiesz się jak dzięki możesz budować jednocześnie dwie listy adresowe, dzięki czemu "zabezpieczasz" się w razie, gdyby ktoś nie wpisał się na Twoją główną listę autorespondera.

Powiem Ci jak jeszcze bardziej obniżyć koszt reklamy dzięki kooperacji.

Dowiesz się również, co zrobić aby nie wyciągać pieniędzy na reklamę z własnej kieszeni.

Ten materiał pokaże Ci dokładnie wszystko to, dzięki czemu nie będziesz musiał płacić grubych pieniędzy za reklamę i wejdziesz w posiadanie wiedzy, której nie posiada znaczna większość ludzi, którzy zamierzają lub już reklamują się na Facebook'u.

"OK, A Ile Będę Musiał Zaiwnestować W Tę Wiedzę?"

Długo zastanawiałem się nad tym ile mógłbym zarządać za tę informację. Sam fakt, że pozwoli Ci ona zaoszczędzić sporo pieniędzy, sprawia, że jest to bardzo cenna informacja.

Z drugiej jednak strony stworzyłem ten materiał z myślą o ludziach, którzy nie mają dużych budżetów na reklamę ale chcą się rozwijać i w odpowiedni sposób budować swój biznes.

Pierwotnie myślałem o cenie 97zł ale po przemyśleniu całej sprawy, stwierdziłem, że najbardziej odpowiednią ceną będzie 37zł.

Jest tylko jedno ALE. Ta cena nie będzie stale taka sama. Kiedy stwierdzę, że liczba osób, która kupiła ten kurs, jest wystarczająco duża, zwiększę cenę do minimum 57zł.Naturalnie masz 30 dni aby przejrzeć cały materiał video i zdecydować, czy jest on wart Twoich pieniędzy. Jeżeli stwierdzisz, że nie, to dasz mi znać a ja bez pytań zwrócę Ci Twoje pieniądze.

Kurs aktualnie nie jest w sprzedaży. Przepraszamy.

Na koniec chcę powiedzieć Ci jeszcze jedno...

Jeżeli obawiasz się podjąć decyzję, to wiedz że wcale tego nie oceniam ani nie krytykuję. Zawsze bowiem jest tak, że dla wszystkiego co nowe, nie mamy zaufania.

Dlatego właśnie daję Ci 30 dni na to, żebyś mógł zobaczyć czy ta informacja jest dla Ciebie wartościowa. Jeżeli nie, to i tak nic nie stracisz.

Pamiętaj również o tym, że ludzie, którzy mają najnowszą wiedzę, zawsze będą na lepszej pozycji. Nie mówię, że później nie będziesz mógł na niej skorzystać. Mówię, że później może być albo trudniej albo drożej...


Z życzeniami dochodowych kampanii,
Michał Kidziński